UV Baskı nedir ?

uv baskı nedir ?
uv baskı nedir ?

UV Baskı Nedir?

Ultraviole baskı kurutma tekniği, özel olarak üretimi gerçekleştirilen ve güneş ışığına karşı dayanıklılık süresi oldukça yüksek olan boyaların kurutma süresini 1 saniyenin altında bir süreye indiren ve bu işlemin özel taşıyıcılara sahip kurutma makineleriyle yapıldığı bir tekniktir. UV. boyalar sahip oldukları özelliklerinden dolayı güneşten solma vb. gibi basılı materyale zarar veren faktörlerin ortadan kaldırılmasını sağlar.

U.V. baskı sistemi, çizim, fotoğraf ve metin baskısı için oldukça uygun bir çözümdür. Her tür malzemeye U.V. kurutma sistemi sayesinde istenilen sayı ve oranda renklerle sorunsuz baskı yapılabilir.

Summary
uv baskı nedir ?
Article Name
uv baskı nedir ?
Description
Ultraviole baskı kurutma tekniği, özel olarak üretimi gerçekleştirilen ve güneş ışığına karşı dayanıklılık süresi oldukça yüksek olan boyaların kurutma süresini 1 saniyenin altında bir süreye indiren ve bu işlemin özel taşıyıcılara sahip kurutma makineleriyle yapıldığı bir tekniktir. UV. boyalar sahip oldukları özelliklerinden dolayı güneşten solma vb. gibi basılı materyale zarar veren faktörlerin ortadan kaldırılmasını sağlar. U.V. baskı sistemi, çizim, fotoğraf ve metin baskısı için oldukça uygun bir çözümdür. Her tür malzemeye U.V. kurutma sistemi sayesinde istenilen sayı ve oranda renklerle sorunsuz baskı yapılabilir.
Author
Publisher Name
REKLAMCHİ
Publisher Logo